Říjen 2010

Nejvíííc hlášky v Bravo Girl =DD

31. října 2010 v 19:50 | MňAm_ChoCoLaTeE |  Moje kecy
Hej tak a teď vám něco řeknu =D- Včera mi mamka koupila Bravíčko a dneska taťka Bravo Girl! V Bravíčku byl mic dárků - já si vzala tu tajnou tužku - a v BG tež - já si vzala náramek PEACE...
Hej a v BG jsou teď upa nej hlášky =DDD a je jich tam poměrně dost a já vám sem dám třičtvrtinu z toho, ostatní si kupte =D ptže tento díl je fakt nejvííc.... je tam dokonce i péče o vlásky =))
Tak a jdeme na hlášky! Jo a ty hlášky jsou asi pro někoho trapný, ale mě faaakt pobavili =DD!!
 Nadpis byl:

SBAL HO SVÝMI HLÁŠKAMI!!
Super, žes mi na sebe dal svoje číslo! Teď už mi chybí jen znát tvůj věk, výšku, váhu, emailovou adresu a taky vědět, jestli s někým chodíš.

Víš, že vypadáš jako můj třetí kluk?
Jo? A kolik si jich měla?
Zatím dva......

Cukr? Ne! Med? Ne! Čokoláda? Taky ne!
Sakra, pořád nemůžu přijít na to, co je sladší než TY...

Ehm... jsem dárkyní orgánů. Nepotřebuješ náhodou něco? Třeba moje srdce?

Věříš v lásku na první pohled? Jestli ne, fajn. Klidně odejdu a přijdu ještě jednou!

Pár dní před Vánoci k tobě přijde uprostřed noci pán v červeným obleku s bílými fousy. Asi se tě bude snažit nacpat do pytle a unést komínem. Nelekej se! To jsem jen psala Ježíškovi, že si tě přeju najít na Štědrý večer pod stromeček!
Tak co.... která je nej?

Je 30. října... =DD den, kdy se všichni naprosto pomátli

30. října 2010 v 20:52 | MňAm_ChoCoLaTeE |  My diary
cat221
Čus,
asi vám napovídá už název dnešního článku nebo-li dnešního dne. Ano, dnes se všichni naprosto pomátli . A nejen to, dokonce se rozhodli, že se budou teenageři učit a uklízetcry-10.gif image by Salisko. Teda aspoň to vymyslela moje mamka cry-10.gif image by Salisko.
1) Koupila zahradu
2) Zítra musíme k bábi na oběd
3) Mi a taťkovi chce zrušit: JÍT NA VYSTOUPENÍ MONSTER TRUCKŮ :ham

Nechápu a ani se o to nesnažím. Alespoň teď mám trochu klidu na to, abych šla na netbook a na netu šla na facebook a blog, protože se mamka zabavila tím, že čučí na telku a taťka je v práci http://emo-hannah.blog.cz/

Jo a jak jsem vám včera povídala o tom klukovi, tak nevím, jestli u něj mám plusko, ae asi 15 min. jsem si s ním psala na facu.
Pak jsem šla na blog....
SAKRA!! CHCU HO!!!!!pixel


29.října = 29.10

30. října 2010 v 20:32 | MňAm_ChoCoLaTeE |  My diary
cesta
Deary children =D,
dneska jsem byla venku s kami, která je moje bývalá spolužačka a šli jsme do skateparku ... ptže jsme šli za 1) okukovat hezké kluky a za 2) vytáhnout jednoho spolužáka do jednoho obyčejného parku...  laugh-2.gif image by Salisko NEŠEL!
Ale o to nejde.... byl tam jeden moc hezkej kluk (dokonce ho mám na FB v přátelích)... sice to byl jemný šampónek, ale jak jezdil na tom skejtu a.... TÝJO http://emo-hannah.blog.cz/...
A dneska jsem si s ním večer ještě chatovala http://emo-hannah.blog.cz/

Končí mi zaracha MUUUCK

30. října 2010 v 20:06 | MňAm_ChoCoLaTeE
Takže dnes 30. října je velice slavný den, protože mi skončilo zaracha =DD Jinak jdu psát My diary, protože těch dnů musím hodně dohnat =))).

Jo a po My diary sem pár nových blogů, na které se můžete podívat (dělám takovou charitu pro nenavštěvované malé blogy =DD)....a to sem budu vkládat každý měsíc pár nových nebo starých ale nenavštěvovaných cool blogů =))

Mám zaracha:((

20. října 2010 v 9:03 | MňAm_ChoCoLaTeE |  Moje kecy
Ahoj, sorry ale mám zaracha, tak sem nebudu nic moc přidávat. Zaracha se ukončí, když donesu jedničky. Fakt se moc omlouvám.... vynahradím :))

Žádný název...

17. října 2010 v 19:20 | MňAm_ChoCoLaTeE |  My diary
láska
Takže, dnešní den jsem neuměla nijak popsat. Tedy, zvládla bych to, ale to bych se musela kapičku namáhat :/ xD. Zítra nejdu do školy, protože mě o5 chytly horečky. Beru už po druhé antibiotika.
Znám úplmě nejkrásnějšího kluka na světě.... modrooký blonďáček - muck. Jinak, se mám celkem fajn, protože jak zítra, úterý a MOŽNÁ středu nepůjdu do školy, tak budu sama doma a budu na netu (love). Miluju být sama doma, je to tak..... SKVĚLÉ :-)).
Ještě ať dostanu kapky z toho, že mi zavolá kámoška a řekne, že píšu osm testů, za to, že jsem je nepsala s nima, jak jsem nebyla ve škole. Fuj, co mi to teď projelo hlavou xDDD lol.


MILUJU VÁS!!

Chci new dess

12. října 2010 v 18:16 | MňAm_ChoCoLaTeE |  Moje kecy
botky

Strašně bych chtěla new dess. A s kusovkama, protože jsem na nic závislá!!
Prostě toužím po kusovým dessu. No a teď mám dess Twilight, ale ten mě už - nic proti - OMRZEL! Teď jsem zkrátka závislák na kusovkách (doufám že víte, co to je). Kdyby byl někdo fakt dost ochotný a udělaly by mi jeho šikovné ručičky dess s kusovkou, byla bych moc ráda. Sice si nějaký seženu po netu na googlu.. xD, ale i tak by bylo fajn mít dess, který nikdo nemá.
Jo a teď jsem vás asi dostala tím, že si stahuju designy z netu. PRÁSK! Už to to prasklo xDD... Totiž vůbec neumím dělat design :-)).

Tak se mějte miláčky :-***. Snad ještě stihnu napsat My diary :-)).

Kusovky *1*

11. října 2010 v 11:28 | MňAm_ChoCoLaTeE |  KuSoVkY

Přišli z Německa xP

11. října 2010 v 11:15 | MňAm_ChoCoLaTeE |  My diary
Dneska jsem sice nebyla ve škole a pořád, pořád, pořád mě to štve! Ale tky dneska přišla sestřenka, bratránek, teta a strejda z Neměcka [oni tam bydlí, protože tam strejda hraje fotbal xD] no a tak jsem aspoň ráda, že zas přijeli. Se sestřenkou totiž furt něco kramaříme a blbneme voloviny a dědu to pak tak rozzuří, že se pak někam schováme... Já vím, chovám se jak děcko, ale toho s NÍ musím využít.
Jinak se zítra do školy těším na svojí Jiřinku xD. A na Jeníka xD a na Dana a na ostatní ze třídy!

PÁ. Vaše Mléčná MňAm_ChOcOlAtEe

Naštvaná x(

10. října 2010 v 11:44 | MňAm_ChoCoLaTeE |  My diary
Jsem už teď ráno naštvaná x((. Jsem totiž PO angíně a strašně jsem se těšila do školy, samozejmě že moje máti mi tam nedovolí a fakt mě štvě! Uplně jsem se těšila a ona se rozmyslí že půjdu až v ÚTERÝ... vám to příjde v klidu, ale já... já jsem fakt naštvaná. Moje nervy! Ani nevíte co bych ji nejradši udělala. Bych na ní nejradši zařvala ***** [nebudu to psát!!] a vlepila ji facku.... týýjo to je uplně HNUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Den..... BFF & Problémy

6. října 2010 v 21:18 | MňAm_ChoCoLaTeE |  My diary
Dnešní den jsem si užila. Tedy byla jsem na soutěži a běhali jsme 1,5 km. Neptejte se ani, která jsem byla (hodně divně xD).... umístěná. S kami jsme se domluvili, že když nebudem moc, budem chodit spolu a neoddělíme se. Ujeté, ale BFF to tak dělaj xD. Sem si aspoň nezapsala pětku (?), protože jsme odešli třetí hodinu a ta známka /ta špatná/ byla na pátou. Musela jsem se učit, ale kvůli mamky jsem se musela učit na předmět /to už doma/, na který nic snad zítra psát nebudem. Ale na ten, co psát asi budem jsem si to jen pročetla xD. Se mi zítra vůbec nechce do školy.

Pá... Vaše Čokoláda

HitParáda - Říjen

2. října 2010 v 18:00 | MňAm_ChoCoLaTeE
Hlasujte pro HitParádu na Říjen... Písně najdete v celém článku a nebo hlasujte už rovnou v anketě