:-))) Prázdiny

22. prosince 2010 v 19:54 | MňAm_ChoCoLaTeE |  Moje kecy
j
Konečně zase prázdniny :-)), co? A Vánoce :-)) a Silvestr :-)). Tyhle prázdniny jsou asi nej, kdyby byly delší :-DD.
Dneska jsem dostala nabídku od učitele Matematiky, který je zároveň i fotograf, jestly mu nechci ukázat své fotografie, protože by mě dal jako školní fotografku :-)). Takže jsem samozřejmě řekla: ANO!
Teď už mám více než 20 fotek, ale budu fotit další a další.... potom je dám i na blog:-)).
Jinak ten kluk je pěkný hajzl!, ale to neřešme.... neříkejte že vám to je líto, protože mi je to jedno a nechci lítost :-DD.
Zatím veselé prázdniny a pokud by jsem tu do Vánoc nebyla, tak Vám přeji velmi pohodové, láskyplné Vánoce, ať dostanete vše, co jste si přály :-)))))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 k-a-m-i-s-e-k k-a-m-i-s-e-k | Web | 25. prosince 2010 v 22:37 | Reagovat

Ahojky :) Promiň, že jsem tu dlouho nebyla... Nepíšu takové ty komenty, co se jenom kopírujou a vloží... Takže většinou vždycky kliknu na nějaký odkaz a mrknu na jeho články... A na tvůj jsem jaksik nějakou dobu neklikala... No, ale teď k článku... :)

Taky miluju ze všeho nejvíce Vánoční prázdniny... Ale máš pravdu :D Mohly by být delší... :)
Na Vánoce jsem se šíleně těšila... Ale na silvestra se už zase tak moc netěším... Letošní silvestr pro mě bude nejspíš nic moc... Mamka s taťkou jdou na nový rok hned do práce (a práce jim začíná ve tři ráno) takže pudou nejspíš brzo spát... Takže já budu letos nejspíš sama s bráchou... Bráchu to ale nebude bavit, takže nejspíš pude taky spát, takže budu sama... A kamarádky jsou všechny na chatách, nebo bydlí šíleně daleko ode mě... takže se budu nejspíš dívat na telku a o půlnoci nejspíš budu sledovat z okna ohňostroj... :)

K té nabídce ti moc gratuluju :) Doufám, že se všechno vydaří :) A na tvoje fotky jsem moc zvědavá :)

Kluka teda řešit nebudeme :D

Jinak co si dostala k vánocům? Měla si pěkné vánoce? Já jo :) Na Vánoce mi bylo fajn :) Sranda byla a dokonce jsem ani neumírala hlady :D :D Vždycky před štědrovečerní večeří umírám hlady a letos ne... :D bych klidně s jídlem počkala další hodinu :D Ale zato taťka a teta tady kňučeli, že mají hlad :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama